Aby ułatwić Państwu współpracę z naszym studio florystycznym, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dzięki nim, jeszcze przed naszym pierwszym spotkaniem, dowiedzą się Państwo w jaki sposób i kiedy należy zamówić dekorację, z jakich kwiatów można wykonać bukiet ślubny i o czym nie można zapomnieć. Oczywiście jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt.

Jak wygląda podstawowa dekoracja na ślub i wesele?

Każda dekoracja jest przygotowywana indywidualnie zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Jednak na podstawie wieloletniej praktyki jesteśmy w stanie podpowiedzieć jakiej dokładnie oprawy dekoracyjnej będzie potrzebował ślub i wesele.

Zazwyczaj dekoracja kościoła składa się z 3 kompozycji kwiatowych - 1 dużej przed ołtarzem i 2 mniejszych na bokach. Dekoracje ławek kościelnych składają się z małych bukiecików z kwiatów sezonowych, materiału lub ozdobnych kokard. W zależności od architektury kościoła polecamy również alejkę z płatków róż i ścieczki z kielichach.

Zestaw do sali weselnej to przede wszystkim kompozycja na stół Młodej Pary. Dodatkowo dekoracje na stołach gości mogą mieć postać ozdobnych bukietów w centralnym miejscu lub kilku ozdobnych kompozycji ułożonych losowo na całej sali. W ramach dekoracji sali warto pamiętać o bukietach przy bufecie i wejściu - najlepiej w ozdobnej donicy i stojaku.

W skład podstawowej dekoracji wchodzi również kompozycja na samochód złożona z głównej dekoracji na maskę i drobnych przypinek na klampki.

Dopełnieniem całego kompletu jest wiązanka przygotowana zgodnie z życzeniem Panny Młodej i butonierka dla Pana Młodego.

W jaki sposób mogę zamówić dekorację?

Proponujemy niezobowiązujące konsultacje w wyznaczonym miejscu. Na takim spotkaniu będziemy mogli poznać Państwa pomysły i przedstawić najlepiej odpowiadającą temu ofertę.

Nasza rozmowa jest całkowicie niezobowiązująca, ale i wyjątkowo wartościowa. Macie Państwo okazję w rzeczywistości zobaczyć swoje pomysły i jeżeli wyrazicie chęć, zrealizować je razem z nami.

Ustaleń możemy dokonać również kontaktując się za pomocą internetu. Wystarczy, że na adres email kontakt@rednaomi.pl otrzymamy opis dekoracji i na tej podstawie przygotujemy dla Państwa prezentację kompozycji z przybliżonym kosztorysem realizacji.

Kiedy należy zamówić dekorację?

Z wyborem i zamówieniem dekoracji nie można czekać do samego ślubu. Wręcz przeciwnie: im szybciej tym lepiej. Zamówienie dekoracji na dość odległy termin pozwala na lepsze przygotowanie i omówienie wszystkich szczegółów. Jest to też czas, w jakim można przeanalizować więcej propozycji dekoracji. Dlatego okres 2, 3 miesięcy przed terminem ślubu wydaje się ostateczny na podjęcie takiej decyzji.

Z jakich kwiatów mogę zamówić wiązankę ślubną?

Praktycznie organiczenia co do gatunku i kolorów kwiatów nie istnieją, pod warunkiem, że są to kwiaty występujące w sezonie.

Czy są jakieś ograniczenia co do dekoracji?

Jedynym ograniczeniem jest inwencja Młodej Pary. Dekoracja ślubna i weselna powinna oddawać charakter tego szczególnego wydarzenia, dlatego to Państwo decydujecie o jej kształcie i wyglądzie.