Blog & Porady


dekoracje ślubne

Dekoracja ślubna w Pałacu Zdunowo - sesja zdjęciowa

Blog

Wyjątkowa dekoracja w Pałacu otulonym ślicznym gajem. Romantyczny motyw przewodni pawich piór nadał uroczystości oryginalności i niepowtarzalnego wyrazu.

Zobacz więcej
bukiety ślubne

Modne dodatki do sukni ślubnej

Blog

Każda Panna Młoda w dniu swojego ślubu chce wyglądać pięknie i czuć się w pełni komfortowo. Właśnie dlatego tak istotne jest znalezienie „tej jedynej” sukni ślubnej.

Zobacz więcej
bukiety ślubne

Dekoracja w restauracji Pod Gigantami - sesja zdjęciowa

Blog

Prestiżowe miejsce w sercu Warszawy. Restauracja "Pod Gigantami" to ulubione miejsce gwiazd z pierwszych stron gazet i czołowych polityków. Dekoracja uroczystości ślubnej w takiej lokalizacji to wyzwanie i wielkie wyróżnienie.

Zobacz więcej
bukiety ślubne

Jakie róże na ślubie?

Blog

Kiedy myślimy o ślubie nieodmiennie widzimy bukiety z róż. To tradycja pełna miłości i ukoronowania wspaniałej chwili, jaką jest połączenie dwóch kochających się osób. Jak przygotować się do ślubu i skomponować najpiękniejsze dekoracje sali weselnej, jak i bukietów ślubnych?

Zobacz więcej
bukiety ślubne

Dekoracja w restauracji Magdy Gessler - sesja zdjęciowa

Blog

Dekoracja w restauracji AleGloria na Placu Trzech Krzyży, prowadzonej przez Magdę Gessler.

Zobacz więcej
bukiety ślubne

Jak zaplanować wieczór panieński?

Blog

Prezentujemy najważniejsze kroki, o których nie można zapomnieć podczas przygotowań do ostatniego wolnego wieczoru Panny Młodej, a także pomysły w jaki sposób można spędzić nie tylko wieczór, ale również całą panieńską noc.

Zobacz więcej

Poznaj 10 trików, dobrej narzeczonej!