Dekoracje ślubne w Pałacu Zdunowo

Ślub to ważny moment w życiu każdej pary. Ta niepowtarzalna chwila zasługuje na wyjątkową oprawę. Jednym z najważniejszych elementów, które stworzą atmosferę i pozwolą poczuć doniosłość uroczystości, są dekoracje. To one tworzą klimat i nadają charakteru planowanemu przyjęciu.


Dekoracje ślubne w bajkowej scenerii

Dekoracja ślubna w Pałacu Zdunowo to przykład doskonałego połączenia prostoty i elegancji. Jako motyw przewodni wykorzystano rośliny kojarzące się z przyjemnym, zielonym gajem w pełni rozkwitu. Stoły udekorowano świeżymi kwiatami, które swoim intensywnym zapachem otuliły gości i pozwoliły im poczuć się wyjątkowo.


dekoracje ślubne

dekoracje ślubne

dekoracje ślubne

dekoracje ślubne

Bukiety ślubne naturalnych, świeżo ściętych kwiatów umieszczono w wysokich wazonach, żeby nie utrudniać gościom rozmów. Roślinne dekoracje pojawiły się także na tarasie. Pęki kwiatów umieszczono tutaj w okrągłym wazonie wypełnionym wodą. Całość stworzyła efektowną, minimalistyczną dekorację ślubną, która zamiast rywalizować z pięknem otaczającej Pałac przyrody, stanowi jej naturalne uzupełnienie.


Czytaj także: Dekoracja w restauracji Pod Gigantami - sesja zdjęciowa


dekoracje ślubne

dekoracje ślubne

dekoracje ślubne

dekoracje ślubne

Jak wybrać motyw przewodni wesela?

W dekoracjach wykorzystano pawie pióra, które kojarzą się z naturalnością, ale jednocześnie z elegancją i wykwintnością. Jest to motyw przewodni całego wesela. Umieszczone na stolikach symbolizują doniosłość i wyjątkowość chwili, jaką dla młodej pary i jej bliskich jest ślub.


dekoracje ślubne

dekoracje ślubne

Inne elementy dekoracyjne doskonale współgrają z kwiecistymi motywami. Dekoracja sali jest jednocześnie prosta i elegancka. Na stołach umieszczono listę gości przygotowaną na wysokiej jakości papierze i przyozdobioną pawim piórem – umieszczoną w pięknej, złotej ramie. Jako boczne dekoracje sali wykorzystano drewniane inicjały państwa młodych oraz ich zdjęcie. Jako drobne elementy ozdobne pojawiają się przedmioty nawiązujące do natury: pawie pióra, figury ptaków, klatki dla kanarków.

Całość kompozycji tworzy spójną, budzącą zachwyt całość, która tworzy niepowtarzalny klimat przyjęcia i sprawia, że zapada ono w pamięć. Wejście do Pałacu przyozdobiono umieszczonymi w wysokich wazonach z niebieskimi wstążkami świecami – te zapalone wieczorem nadały otoczeniu romantycznej aury.


Zobacz nasze dekoracje saliMasz pomysł na własną dekorację ślubną?


Napisz do nas
bukiety ślubne

Jakie róże na ślubie?

Blog

Kiedy myślimy o ślubie nieodmiennie widzimy bukiety z róż. To tradycja pełna miłości i ukoronowania wspaniałej chwili, jaką jest połączenie dwóch kochających się osób. Jak przygotować się do ślubu i skomponować najpiękniejsze dekoracje sali weselnej, jak i bukietów ślubnych?

Zobacz więcej
bukiety ślubne

Dekoracja w restauracji Magdy Gessler - sesja zdjęciowa

Blog

Dekoracja w restauracji AleGloria na Placu Trzech Krzyży, prowadzonej przez Magdę Gessler.

Zobacz więcej
bukiety ślubne

Jak zaplanować wieczór panieński?

Blog

Prezentujemy najważniejsze kroki, o których nie można zapomnieć podczas przygotowań do ostatniego wolnego wieczoru Panny Młodej, a także pomysły w jaki sposób można spędzić nie tylko wieczór, ale również całą panieńską noc.

Zobacz więcej

Poznaj 10 trików, dobrej narzeczonej!