Jakie róże na ślubie?

Kiedy myślimy o ślubie nieodmiennie widzimy bukiety z róż. To tradycja pełna miłości i ukoronowania wspaniałej chwili, jaką jest połączenie dwóch kochających się osób. Jak przygotować się do ślubu i skomponować najpiękniejsze dekoracje sali weselnej, jak i bukietów ślubnych?bukiety ślubne

Warto mieć swoją koncepcje. Każda panna młoda ma oczekiwania, również pod względem dekoracji ślubnych. Możemy przeglądać inspirujące strony internetowe, katalogi, lub wybrać się do firmy w Warszawie specjalizującej się w bukietach z róż i dekoracjach ślubnych kwiatów, tam na pewno otrzymamy ogromną dawkę inspiracji, jak również pomoc w skomponowaniu odpowiedniej ilości dekoracji kwiatowych na ślub i wesele. Na bukiet dla panny młodej tradycyjnie wybiera się czerwone róże. Coraz modniejsze są jednak bukiety ślubne z kolorowych róż i ich szlachetnych odmian.

Dla druhen wybrać możemy bukiety różane w kolorach pastelowych. Będą wtedy bardzo romantyczne i wesołe. Dekoracja sali weselnej także może obfitować w róże. Możemy nawet pokusić się o większą kreatywność i zamówić farbowane róże, które będą wspaniale odróżniać się na tle innych kwiatów ślubnych. Ważny jest wyważony smak i dobry styl, ma być cudownie, a nie cudacznie, dlatego warto zaufać fachowym firmom dekoracyjnym, wtedy na pewno nie narazimy się na żaden kwiatowy faux pas. Różami przystroimy także samochód i stworzymy niezapomniane kompozycje kwiatowe w koszach. Gdziekolwiek pojawiają się róże, tam nastrój stale się szlachetny, a wystrój zyskuje na szyku i elegancji. Warto mieć róże na ślubie.


Zobacz także: Bukiety ślubne
Masz pomysł na własną dekorację ślubną?


Napisz do nas
dekoracje ślubne

Dekoracja ślubna w Pałacu Zdunowo - sesja zdjęciowa

Blog

Wyjątkowa dekoracja w Pałacu otulonym ślicznym gajem. Romantyczny motyw przewodni pawich piór nadał uroczystości oryginalności i niepowtarzalnego wyrazu.

Zobacz więcej
bukiety ślubne

Modne dodatki do sukni ślubnej

Blog

Każda Panna Młoda w dniu swojego ślubu chce wyglądać pięknie i czuć się w pełni komfortowo. Właśnie dlatego tak istotne jest znalezienie „tej jedynej” sukni ślubnej.

Zobacz więcej
bukiety ślubne

Dekoracja w restauracji Pod Gigantami - sesja zdjęciowa

Blog

Prestiżowe miejsce w sercu Warszawy. Restauracja "Pod Gigantami" to ulubione miejsce gwiazd z pierwszych stron gazet i czołowych polityków. Dekoracja uroczystości ślubnej w takiej lokalizacji to wyzwanie i wielkie wyróżnienie.

Zobacz więcej

Poznaj 10 trików, dobrej narzeczonej!