Dekoracja restauracji Magdy Gessler - sesja zdjęciowa

Czy dekoracje ślubne muszą zawsze wyglądać tak samo? A może by tak pójść w zupełnie inną stronę i stworzyć coś zaskakującego, co zachwyci gości weselnych i - przede wszystkim - świeżo upieczonych Małżonków? Zapraszamy do restauracji Alegloria, w której można takie właśnie dekoracje ślubne znaleźć.


Niby po staremu, ale...

Na pierwszy rzut oka nic nadzwyczajnego. Prosta dekoracja, która - jak zwykle to bywa w przypadku dekoracji ślubnych - opiera się na białej kolorystyce. Jednak sama biel to nie wszystko. Za tajemniczą, białą przesłoną kryje się coś więcej. Coś, co moglibyśmy nazwać prawdziwą sztuką aranżacji wnętrz.


dekoracje ślubne warszawa

dekoracje ślubne warszawa

dekoracje ślubne warszawa

dekoracje ślubne warszawa

Kwiaty, kwiaty, wszędzie kwiaty!

Oczywiście w przypadku każdej dekoracji ślubnej kwiaty na ślub to podstawa. Jednak w przypadku Aleglorii, możemy je znaleźć dosłownie wszędzie i to w najbardziej zaskakujących lokalizacjach. Przykładowo kto by pomyślał o kwiecistej dekoracji (oczywiście utrzymanej w białej kolorystyce), umieszczonej w miejscu... świecznika. Zaskakujące? Może tak... Warto jednak zaznaczyć, że jesteśmy w Aleglorii a tu wszystko zaskakuje.


Symetria i harmonia

Idealna dekoracja ślubna to nie tylko mnogość kwiatów i kolorów. To również optymalne rozmieszczenie wszystkich elementów składowych otaczającej nas przestrzeni. W Aleglorii zostało to perfekcyjnie dostrzeżone. Autorzy tamtejszej dekoracji ślubnej skupili się nie tylko na kolorach, ale również na harmonii. Widać to chociażby na przykładzie usytuowania stołów i krzeseł.


dekoracje ślubne warszawa

dekoracje ślubne warszawa

dekoracje ślubne warszawa

dekoracje ślubne warszawa

Zasada przenikania

To, co wyróżnia dekorację Aleglorii na tle innych dekoracji ślubnych, to coś, co możemy nazwać tzw. zasadą przenikania. Polega ona na tym, że poszczególne elementy dekoracyjne sali są w wielu miejscach "poprzetykane" odpowiednio dobranymi kolorystycznie elementami. Przykładowo, choć w dekoracji ślubnej dominującym kolorem jest biel, to jednak od czasu do czasu pojawiają się tu różne kolorystyczne elementy, które są dopasowane do siebie. W ten sposób tworzy się niecodzienną dekorację, która nie nudzi, lecz przyciąga wzrok.

Jeśli kiedykolwiek będziesz w Aleglorii na weselu, tamtejsza dekoracja z pewnością nie pozwoli Ci się nudzić. Za każdym razem odkryjesz ją na nowo. Jak? To już zależy od Ciebie!
Masz pomysł na własną dekorację ślubną?


Napisz do nas
dekoracje ślubne

Dekoracja ślubna w Pałacu Zdunowo - sesja zdjęciowa

Blog

Wyjątkowa dekoracja w Pałacu otulonym ślicznym gajem. Romantyczny motyw przewodni pawich piór nadał uroczystości oryginalności i niepowtarzalnego wyrazu.

Zobacz więcej
bukiety ślubne

Modne dodatki do sukni ślubnej

Blog

Każda Panna Młoda w dniu swojego ślubu chce wyglądać pięknie i czuć się w pełni komfortowo. Właśnie dlatego tak istotne jest znalezienie „tej jedynej” sukni ślubnej.

Zobacz więcej
bukiety ślubne

Dekoracja w restauracji Pod Gigantami - sesja zdjęciowa

Blog

Prestiżowe miejsce w sercu Warszawy. Restauracja "Pod Gigantami" to ulubione miejsce gwiazd z pierwszych stron gazet i czołowych polityków. Dekoracja uroczystości ślubnej w takiej lokalizacji to wyzwanie i wielkie wyróżnienie.

Zobacz więcej

Poznaj 10 trików, dobrej narzeczonej!